107CKS035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107CKS035M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 107CKS035M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 35V THRU HOLE
Podatkovni listi: 107CKS035M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 107CKS035M
Številka dela 107CKS035M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 100UF 20% 35V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1258990 pcs Podatkovni list 107CKS035M.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija CKS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 235mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 387.75mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 107CKS035M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.989 Ohm @ 120Hz natančen opis 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.989 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose