107CKS063MJM
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107CKS063MJM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 107CKS063MJM
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 63V THRU HOLE
Podatkovni listi: 107CKS063MJM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 107CKS063MJM
Številka dela 107CKS063MJM Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 100UF 20% 63V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 897791 pcs Podatkovni list 107CKS063MJM.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija CKS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 325mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.658 Ohm @ 120Hz natančen opis 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.658 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose