107RZM010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107RZM010M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 107RZM010M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 10V THRU HOLE
Podatkovni listi: 107RZM010M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
80000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 107RZM010M
Številka dela 107RZM010M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 100UF 20% 10V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1682352 pcs Podatkovni list 107RZM010M.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija RZM Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 2.4 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.647 Ohm @ 120Hz
natančen opis 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3.647 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF