107RZM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107RZM050M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 107RZM050M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 50V THRU HOLE
Podatkovni listi: 107RZM050M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 107RZM050M
Številka dela 107RZM050M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 100UF 20% 50V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 494611 pcs Podatkovni list 107RZM050M.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija RZM Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 107RZM050M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 1.05 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.989 Ohm @ 120Hz
natančen opis 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.989 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF