156KXM063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
156KXM063M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 156KXM063M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 15UF 20% 63V THRU HOLE
Podatkovni listi: 156KXM063M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 156KXM063M
Številka dela 156KXM063M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 15UF 20% 63V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1705960 pcs Podatkovni list 156KXM063M.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija KXM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 74mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 185mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1.5 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 8.842 Ohm @ 120Hz natančen opis 15µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8.842 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 15µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
156MHBS35K2H
156MHBS35K2H
Proizvajalci: Illinois Capacitor
Opis: CAP FILM 15UF 10% 575VDC RADIAL
Na zalogi: 8131 pcs
Prenesi: 156MHBS35K2H.pdf
RFQ
156CKE450MTJG
156CKE450MTJG
Opis: CAP ALUM 15UF 20% 450V THRU HOLE
Na zalogi: 147910 pcs
Prenesi: 156CKE450MTJG.pdf
RFQ
156G
156G
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: FIXED IND 9H 40MA 300 OHM CHASS