156KXM100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
156KXM100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 156KXM100M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 15UF 20% 100V THRU HOLE
Podatkovni listi: 156KXM100M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
64000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 156KXM100M
Številka dela 156KXM100M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 15UF 20% 100V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1597944 pcs Podatkovni list 156KXM100M.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija KXM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 52.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 132mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 2.214 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 8.842 Ohm @ 120Hz natančen opis 15µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8.842 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 15µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
156L
156L
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: FIXED IND 5H 75MA 135 OHM CHASS
Na zalogi: 6342 pcs
Prenesi: 156L.pdf
RFQ
156G
156G
Opis: FIXED IND 9H 40MA 300 OHM CHASS
Na zalogi: 7227 pcs
Prenesi: 156G.pdf
RFQ
156M
156M
Opis: FIXED IND 3H 100MA 86 OHM CHASS