156TTA050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
156TTA050M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 156TTA050M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 15UF 20% 50V AXIAL
Podatkovni listi: 156TTA050M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 156TTA050M
Številka dela 156TTA050M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 15UF 20% 50V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 340703 pcs Podatkovni list 156TTA050M.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Serija TTA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 107.1mA @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can Druga imena 156TTA050M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 13.2629 Ohm @ 120Hz natančen opis 15µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 13.2629 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 15µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
156R
156R
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: FIXED IND 1.5H 200MA 56 OHM CHAS