228SAK025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228SAK025M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 228SAK025M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 25V T/H
Podatkovni listi: 228SAK025M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 228SAK025M
Številka dela 228SAK025M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 25V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132166 pcs Podatkovni list 228SAK025M.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija SAK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.5525A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 151 mOhm @ 120Hz
natančen opis 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 151 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2200µF