228TMA010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 228TMA010M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 10V T/H
Podatkovni listi: 228TMA010M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 228TMA010M
Številka dela 228TMA010M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 10V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 133685 pcs Podatkovni list 228TMA010M.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.512" Dia x 1.024" L (13.00mm x 26.00mm)
Serija TMA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 780mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 897mA @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) 211 mOhm @ 120Hz
natančen opis 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 211 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF