337CKE035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337CKE035M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 337CKE035M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 337CKE035M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 337CKE035M
Številka dela 337CKE035M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 498097 pcs Podatkovni list 337CKE035M.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija CKE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 420mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1572-1720
337CKE035M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 603 mOhm @ 120Hz
natančen opis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 603 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF