337CKE160MKCG
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 337CKE160MKCG
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 160V T/H
Podatkovni listi: 337CKE160MKCG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 337CKE160MKCG
Številka dela 337CKE160MKCG Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 330UF 20% 160V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70767 pcs Podatkovni list 337CKE160MKCG.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija CKE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.68A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.634" (41.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.0048 Ohm @ 120Hz
natančen opis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.0048 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF