405PSB850K6R
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
405PSB850K6R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 405PSB850K6R
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 4UF 10% 850VDC RAD 6LD
Podatkovni listi: 405PSB850K6R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 405PSB850K6R
Številka dela 405PSB850K6R Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 4UF 10% 850VDC RAD 6LD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4799 pcs Podatkovni list 405PSB850K6R.pdf
Voltage Rating - DC 850V Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Serija PSB
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 6 Leads delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom 2.067" (52.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.9 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 4µF Film Capacitor 500V 850V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 6 Leads
Zmogljivost 4µF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber