405QPC250KA3A1C5
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
405QPC250KA3A1C5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 405QPC250KA3A1C5
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 4UF 10% 250VAC CHAS MT
Podatkovni listi: 1.405QPC250KA3A1C5.pdf2.405QPC250KA3A1C5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 405QPC250KA3A1C5
Številka dela 405QPC250KA3A1C5 Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 4UF 10% 250VAC CHAS MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79654 pcs Podatkovni list 1.405QPC250KA3A1C5.pdf2.405QPC250KA3A1C5.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev Screwless - Push-In Spring
Velikost / dimenzija 1.811" L x 0.512" W (46.00mm x 13.00mm) Serija QPC
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Rectangular Box Druga imena 1572-1541
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.965" (24.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 4µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Rectangular Box Zmogljivost 4µF