826ALG050MFBJ
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
826ALG050MFBJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 826ALG050MFBJ
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM POLY 82UF 20% 50V T/H
Podatkovni listi: 826ALG050MFBJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 826ALG050MFBJ
Številka dela 826ALG050MFBJ Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM POLY 82UF 20% 50V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82334 pcs Podatkovni list 826ALG050MFBJ.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija ALG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 135mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.7A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.4261 Ohm
natančen opis 82µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 2.4261 Ohm 2000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 82µF
Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: TE Connectivity AMP Connectors
Opis: 4P MOD2 STIFT LEI
Na zalogi: 168240 pcs
Prenesi: 826957-4.pdf
RFQ
826KXM063MJU
826KXM063MJU
Proizvajalci: Illinois Capacitor
Opis: CAP ALUM 82UF 20% 63V THRU HOLE
Na zalogi: 696071 pcs
Prenesi: 826KXM063MJU.pdf
RFQ
826ALG063MGBJ
826ALG063MGBJ
Opis: CAP ALUM POLY 82UF 20% 63V T/H
Prenesi: 826ALG063MGBJ.pdf
82699
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: SCRDR GREEN DUAL MAT MAG PHLP #2
Prenesi:
Opis: 8P MOD2 STIFT LEI
Prenesi: 826957-8.pdf
82698
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: SCRDR GREEN DUAL MAT MAG PHLP #3
Prenesi:
826AVG050MFBJ
826AVG050MFBJ
Opis: CAP ALUM POLY 82UF 20% 50V T/H