826AVG050MFBJ
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
826AVG050MFBJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 826AVG050MFBJ
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM POLY 82UF 20% 50V T/H
Podatkovni listi: 826AVG050MFBJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 826AVG050MFBJ
Številka dela 826AVG050MFBJ Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM POLY 82UF 20% 50V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82448 pcs Podatkovni list 826AVG050MFBJ.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija AVG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 112.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.25A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 32 mOhm
natančen opis 82µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 32 mOhm 2000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 82µF