827ALG016MFBJ
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
827ALG016MFBJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 827ALG016MFBJ
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM POLY 820UF 20% 16V T/H
Podatkovni listi: 827ALG016MFBJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 827ALG016MFBJ
Številka dela 827ALG016MFBJ Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM POLY 820UF 20% 16V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126562 pcs Podatkovni list 827ALG016MFBJ.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija ALG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 255mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.1A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 820µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 1500 Hrs @ 125°C Zmogljivost 820µF
Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: 2P SHUNTCONNECTOR ASSY
Na zalogi: 112611 pcs
Prenesi: 827914-3.pdf
RFQ
827925
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: UC-EMP (27X18) RD
Na zalogi: 20850 pcs
Prenesi: 827925.pdf
RFQ
827KXM063MRW
827KXM063MRW
Proizvajalci: Illinois Capacitor
Opis: CAP ALUM 820UF 20% 63V THRU HOLE