827AVG016MFBJ
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
827AVG016MFBJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 827AVG016MFBJ
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM POLY 820UF 20% 16V T/H
Podatkovni listi: 827AVG016MFBJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 827AVG016MFBJ
Številka dela 827AVG016MFBJ Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM POLY 820UF 20% 16V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118115 pcs Podatkovni list 827AVG016MFBJ.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija AVG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 232.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.65A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1572-1520
827AVG016MFBJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 13 mOhm natančen opis 820µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 13 mOhm 1500 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
827ALG016MFBJ
827ALG016MFBJ
Proizvajalci: Illinois Capacitor
Opis: CAP ALUM POLY 820UF 20% 16V T/H