IPB035N08N3 G
Infineon TechnologiesInfineon Technologies
IPB035N08N3 G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPB035N08N3 G
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 80V 100A TO263-3
Podatkovni listi: IPB035N08N3 G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPB035N08N3 G
Številka dela IPB035N08N3 G Proizvajalec Infineon Technologies
Opis MOSFET N-CH 80V 100A TO263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59684 pcs Podatkovni list IPB035N08N3 G.pdf
Napetost - preskus 8110pF @ 40V Napetost - razčlenitev PG-TO263-2
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5 mOhm @ 100A, 10V Vgs (Max) 6V, 10V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Serija OptiMOS™
RoHS Status Digi-Reel® Rds On (Max) @ Id, Vgs 100A (Tc)
Polarizacija TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena IPB035N08N3 GDKR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca IPB035N08N3 G Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 117nC @ 10V
Vrsta IGBT ±20V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 3.5V @ 155µA
Funkcija FET N-Channel Razširjen opis N-Channel 80V 100A (Tc) 214W (Tc) Surface Mount PG-TO263-2
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) - Opis MOSFET N-CH 80V 100A TO263-3
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80V Capacitance Ratio 214W (Tc)