IPB034N03LGATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB034N03LGATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPB034N03LGATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 80A TO-263-3
Podatkovni listi: IPB034N03LGATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPB034N03LGATMA1
Številka dela IPB034N03LGATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 30V 80A TO-263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97614 pcs Podatkovni list IPB034N03LGATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D²PAK (TO-263AB)
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.4 mOhm @ 30A, 10V
Odmik moči (maks.) 94W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena IPB034N03LGATMA1DKR
IPB034N03LGINDKR
IPB034N03LGINDKR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5300pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 51nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 80A (Tc) 94W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)