IPB034N06L3GATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB034N06L3GATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPB034N06L3GATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 90A TO263-3
Podatkovni listi: IPB034N06L3GATMA1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPB034N06L3GATMA1
Številka dela IPB034N06L3GATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 60V 90A TO263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81421 pcs Podatkovni list IPB034N06L3GATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 93µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D²PAK (TO-263AB)
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.4 mOhm @ 90A, 10V
Odmik moči (maks.) 167W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena IPB034N06L3 GDKR
IPB034N06L3 GDKR-ND
IPB034N06L3GATMA1DKR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 13000pF @ 30V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 79nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 90A (Tc) 167W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)