INND-TS56RCB
InoluxInolux
INND-TS56RCB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: INND-TS56RCB
Proizvajalec / znamka: Inolux
Opis izdelka 7-SEG. DISPLAY THROUGH HOLE
Podatkovni listi: INND-TS56RCB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije INND-TS56RCB
Številka dela INND-TS56RCB Proizvajalec Inolux
Opis 7-SEG. DISPLAY THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 173575 pcs Podatkovni list INND-TS56RCB.pdf
Valovna dolžina - vrh 644nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 0.748" H x 0.496" W x 0.315" D (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm) Serija INND-TS56
Odmik moči (maks.) 70mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 10-DIP (0.600", 15.24mm) Druga imena 1830-1161
Število znakov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 30mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.56" (14.22mm) natančen opis Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.748" H x 0.496" W x 0.315" D (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Cathode