INND-TS56WCG
InoluxInolux
Inolux
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: INND-TS56WCG
Proizvajalec / znamka: Inolux
Opis izdelka 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE /
Podatkovni listi: INND-TS56WCG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5880 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije INND-TS56WCG
Številka dela INND-TS56WCG Proizvajalec Inolux
Opis 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE / Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85824 pcs Podatkovni list INND-TS56WCG.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.2V
Velikost / dimenzija 0.748" H x 0.496" W x 0.315" D (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm) Serija INND-TS56
Odmik moči (maks.) 114mW Pakiranje Tube
Paket / primer 10-DIP (0.600", 15.24mm) Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 130mcd
Vrsta zaslona 7-Segment Digit / alfa velikost 0.56" (14.22mm)
natančen opis Character LED Display Module White 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.2V 20mA 0.748" H x 0.496" W x 0.315" D (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm) Tok - preskus 20mA