BSC018NE2LSIATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
BSC018NE2LSIATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BSC018NE2LSIATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 25V 29A TDSON-8
Podatkovni listi: BSC018NE2LSIATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BSC018NE2LSIATMA1
Številka dela BSC018NE2LSIATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 25V 29A TDSON-8 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75853 pcs Podatkovni list BSC018NE2LSIATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TDSON-8
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.8 mOhm @ 30A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Ta), 69W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-PowerTDFN Druga imena BSC018NE2LSIATMA1CT
BSC018NE2LSICT
BSC018NE2LSICT-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2500pF @ 12V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 36nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 25V
natančen opis N-Channel 25V 29A (Ta), 100A (Tc) 2.5W (Ta), 69W (Tc) Surface Mount PG-TDSON-8 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 29A (Ta), 100A (Tc)