BSC019N04LSATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
BSC019N04LSATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BSC019N04LSATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 40V 27A 8TDSON
Podatkovni listi: BSC019N04LSATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BSC019N04LSATMA1
Številka dela BSC019N04LSATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 40V 27A 8TDSON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69311 pcs Podatkovni list BSC019N04LSATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TDSON-8
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.9 mOhm @ 50A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Ta), 78W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerTDFN Druga imena SP001067012
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2900pF @ 20V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 41nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V
natančen opis N-Channel 40V 27A (Ta), 100A (Tc) 2.5W (Ta), 78W (Tc) Surface Mount PG-TDSON-8 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 27A (Ta), 100A (Tc)