BSC026NE2LS5ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
BSC026NE2LS5ATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BSC026NE2LS5ATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 25V 24A 8TDSON
Podatkovni listi: BSC026NE2LS5ATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BSC026NE2LS5ATMA1
Številka dela BSC026NE2LS5ATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 25V 24A 8TDSON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124326 pcs Podatkovni list BSC026NE2LS5ATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TDSON-8
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.6 mOhm @ 30A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Ta), 29W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerTDFN Druga imena BSC026NE2LS5ATMA1-ND
BSC026NE2LS5ATMA1TR
SP001212432
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1100pF @ 12V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 25V
natančen opis N-Channel 25V 24A (Ta), 82A (Tc) 2.5W (Ta), 29W (Tc) Surface Mount PG-TDSON-8 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 24A (Ta), 82A (Tc)