BSC028N06LS3GATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
BSC028N06LS3GATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BSC028N06LS3GATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 100A TDSON-8
Podatkovni listi: BSC028N06LS3GATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BSC028N06LS3GATMA1
Številka dela BSC028N06LS3GATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 60V 100A TDSON-8 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76127 pcs Podatkovni list BSC028N06LS3GATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 93µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TDSON-8
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.8 mOhm @ 50A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Ta), 139W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerTDFN Druga imena BSC028N06LS3 G
BSC028N06LS3 G-ND
BSC028N06LS3 GTR
BSC028N06LS3 GTR-ND
BSC028N06LS3G
BSC028N06LS3GATMA1TR
SP000453652
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 13000pF @ 30V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 175nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 23A (Ta), 100A (Tc) 2.5W (Ta), 139W (Tc) Surface Mount PG-TDSON-8 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 23A (Ta), 100A (Tc)