BSM100GP60BOSA1
pregled izdelka
Številka dela: BSM100GP60BOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT 2 LOW POWER ECONO3-3
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Stanje zalog 482 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 482 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BSM100GP60BOSA1
Številka dela BSM100GP60BOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT 2 LOW POWER ECONO3-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 482 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 100A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 420W Paket / primer Module
Druga imena BSM100GP60
SP000100384
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 4.3nF @ 25V Vnos Three Phase Bridge Rectifier
Vrsta IGBT - natančen opis IGBT Module Three Phase Inverter 600V 135A 420W Chassis Mount Module
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 500µA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 135A