BSM10GP120BOSA1
pregled izdelka
Številka dela: BSM10GP120BOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT 2 LOW POWER ECONO2-5
  • Sporočilo
Specifikacije BSM10GP120BOSA1
Številka dela BSM10GP120BOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT 2 LOW POWER ECONO2-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 1189 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.85V @ 15V, 10A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 100W Paket / primer Module
Druga imena BSM10GP120
SP000014914
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 600pF @ 25V Vnos Three Phase Bridge Rectifier
Vrsta IGBT - natančen opis IGBT Module Three Phase Inverter 1200V 20A 100W Chassis Mount Module
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 500µA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 20A