BSM15GD120DN2BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BSM15GD120DN2BOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT 2 LOW POWER ECONO2-1
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BSM15GD120DN2BOSA1
Številka dela BSM15GD120DN2BOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT 2 LOW POWER ECONO2-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 1429 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 15A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 145W Paket / primer Module
Druga imena BSM15GD120DN2
SP000100369
delovna temperatura 150°C (TJ)
NTC termistor No Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 100pF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT - natančen opis IGBT Module Three Phase Inverter 1200V 25A 145W Chassis Mount Module
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 500µA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 25A