BSM180D12P3C007
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BSM180D12P3C007 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BSM180D12P3C007
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka SIC POWER MODULE
Podatkovni listi: 1.BSM180D12P3C007.pdf2.BSM180D12P3C007.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 186 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 186 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BSM180D12P3C007
Številka dela BSM180D12P3C007 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis SIC POWER MODULE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 186 pcs Podatkovni list 1.BSM180D12P3C007.pdf2.BSM180D12P3C007.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.6V @ 50mA Paket naprave za dobavitelja Module
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Moč - maks 880W Pakiranje Bulk
Paket / primer Module Druga imena Q9597863
delovna temperatura 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 900pF @ 10V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs - Vrsta FET 2 N-Channel (Dual)
Funkcija FET Silicon Carbide (SiC) Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1200V (1.2kV)
natančen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 1200V (1.2kV) 180A (Tc) 880W Surface Mount Module Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 180A (Tc)