FD800R17HP4KB2BOSA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FD800R17HP4KB2BOSA2
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT MODULE VCES 1700V 800A
Podatkovni listi: FD800R17HP4KB2BOSA2.pdf
Stanje zalog 94 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 94 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FD800R17HP4KB2BOSA2
Številka dela FD800R17HP4KB2BOSA2 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT MODULE VCES 1700V 800A Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 94 pcs Podatkovni list FD800R17HP4KB2BOSA2.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1700V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.25V @ 15V, 800A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 5200W Paket / primer Module
Druga imena FD800R17HP4-K_B2
FD800R17HP4-K_B2-ND
SP001052000
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
NTC termistor No Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 65nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT -
natančen opis IGBT Module Single Chopper 1700V 800A 5200W Chassis Mount Module Tok - odklop zbiralnika (maks.) 5mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 800A Konfiguracija Single Chopper