| Opis | IGBT MODULE VCES 1700V 800A | Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | 43 pcs | Podatkovni list | FD800R33KF2CKNOSA1.pdf |
| Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) | 3300V | Vce (on) (Max) @ Vge, Ic | 4.25V @ 15V, 800A |
| Paket naprave za dobavitelja | Module | Serija | - |
| Moč - maks | 9600W | Paket / primer | Module |
delovna temperatura | -40°C ~ 125°C |
| NTC termistor | No | Tip montaže | Chassis Mount |
| Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce | 100nF @ 25V | Vnos | Standard |
| Vrsta IGBT | - | natančen opis | IGBT Module Single Chopper 3300V 9600W Chassis Mount Module |
| Tok - odklop zbiralnika (maks.) | 5mA | Konfiguracija | Single Chopper |