FF450R12ME4PBOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FF450R12ME4PBOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT MODULE VCES 600V 450A
Podatkovni listi: FF450R12ME4PBOSA1.pdf
Stanje zalog 572 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 572 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FF450R12ME4PBOSA1
Številka dela FF450R12ME4PBOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT MODULE VCES 600V 450A Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 572 pcs Podatkovni list FF450R12ME4PBOSA1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 450A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Paket / primer Module Druga imena FF450R12ME4P
FF450R12ME4P-ND
SP001102632
delovna temperatura -40°C ~ 150°C NTC termistor Yes
Tip montaže Chassis Mount Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 28nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop 2 Independent 1200V 450A Chassis Mount Module Tok - odklop zbiralnika (maks.) 3mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 450A Konfiguracija 2 Independent