FF450R17ME4BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FF450R17ME4BOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT MODULE VCES 600V 450A
Podatkovni listi: FF450R17ME4BOSA1.pdf
Stanje zalog 464 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 464 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FF450R17ME4BOSA1
Številka dela FF450R17ME4BOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT MODULE VCES 600V 450A Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 464 pcs Podatkovni list FF450R17ME4BOSA1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1700V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 450A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 2500W Paket / primer Module
Druga imena FF450R17ME4
FF450R17ME4-ND
SP000408712
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 36nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop natančen opis IGBT Module Trench Field Stop 2 Independent 1700V 600A 2500W Chassis Mount Module
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 3mA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 600A