IPA80R650CEXKSA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPA80R650CEXKSA2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPA80R650CEXKSA2
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 800V TO-220-3
Podatkovni listi: IPA80R650CEXKSA2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPA80R650CEXKSA2
Številka dela IPA80R650CEXKSA2 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 800V TO-220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87372 pcs Podatkovni list IPA80R650CEXKSA2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 470µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220-3F
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 650 mOhm @ 5.1A, 10V
Odmik moči (maks.) 33W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena SP001313394
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1100pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 45nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 800V natančen opis N-Channel 800V 8A (Ta) 33W (Tc) TO-220-3F
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 8A (Ta)