IPA80R460CEXKSA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPA80R460CEXKSA2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPA80R460CEXKSA2
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 800V TO-220-3
Podatkovni listi: IPA80R460CEXKSA2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPA80R460CEXKSA2
Številka dela IPA80R460CEXKSA2 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 800V TO-220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66480 pcs Podatkovni list IPA80R460CEXKSA2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 680µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO220 Full Pack
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 460 mOhm @ 7.1A, 10V
Odmik moči (maks.) 34W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena SP001313396
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1600pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 64nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 800V