IPAW60R280CEXKSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPAW60R280CEXKSA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPAW60R280CEXKSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V TO220-3
Podatkovni listi: IPAW60R280CEXKSA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
1350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPAW60R280CEXKSA1
Številka dela IPAW60R280CEXKSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 600V TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71001 pcs Podatkovni list IPAW60R280CEXKSA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 430µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO220 Full Pack
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 280 mOhm @ 6.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 32W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena SP001391614
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 950pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 43nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET Super Junction
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V