IPAW60R360P7SXKSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPAW60R360P7SXKSA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPAW60R360P7SXKSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CHANNEL 650V 9A TO220
Podatkovni listi: IPAW60R360P7SXKSA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
1350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPAW60R360P7SXKSA1
Številka dela IPAW60R360P7SXKSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CHANNEL 650V 9A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93353 pcs Podatkovni list IPAW60R360P7SXKSA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 140µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO220 Full Pack
Serija CoolMOS™ P7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 360 mOhm @ 2.7A, 10V
Odmik moči (maks.) 22W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena SP001606074
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 555pF @ 400V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V