IPD50N06S214ATMA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPD50N06S214ATMA2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPD50N06S214ATMA2
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 55V 50A TO252-3
Podatkovni listi: IPD50N06S214ATMA2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPD50N06S214ATMA2
Številka dela IPD50N06S214ATMA2 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 55V 50A TO252-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92395 pcs Podatkovni list IPD50N06S214ATMA2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 80µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO252-3-11
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 14.4 mOhm @ 32A, 10V
Odmik moči (maks.) 136W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena SP001063624
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1485pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 52nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 55V