IPD50N06S4L08ATMA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPD50N06S4L08ATMA2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPD50N06S4L08ATMA2
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 50A TO252-3
Podatkovni listi: IPD50N06S4L08ATMA2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPD50N06S4L08ATMA2
Številka dela IPD50N06S4L08ATMA2 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 60V 50A TO252-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154010 pcs Podatkovni list IPD50N06S4L08ATMA2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 35µA Vgs (Max) ±16V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO252-3-11
Serija Automotive, AEC-Q101, OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.8 mOhm @ 50A, 10V
Odmik moči (maks.) 71W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena SP001028664
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4780pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 64nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V