IRAMX30TP60A-2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRAMX30TP60A-2
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC MOD PWR HYBRID 600V 30A MOTOR
Podatkovni listi: IRAMX30TP60A-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IRAMX30TP60A-2
Številka dela IRAMX30TP60A-2 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC MOD PWR HYBRID 600V 30A MOTOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4011 pcs Podatkovni list IRAMX30TP60A-2.pdf
Napetost - izolacija 2000Vrms Napetost 600V
Tip IGBT Serija iMOTION™
Paket / primer 23-PowerSIP Module, 19 Leads, Formed Leads Druga imena SP001535430
natančen opis Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 30A 23-PowerSIP Module, 19 Leads, Formed Leads Tok 30A
Konfiguracija 3 Phase
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IRAMX20UP60A
IRAMX20UP60A
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: IC PWR HYBRID 600V 20A SIP2
Na zalogi: 5773 pcs
Prenesi: IRAMX20UP60A.pdf
RFQ
IRAMX30TP60A
IRAMX30TP60A
Opis: IC MOD PWR HYBRID 600V 30A MOTOR