IRAMY20UP60B
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRAMY20UP60B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRAMY20UP60B
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC PWR HYBRID 600V 20A SIP3
Podatkovni listi: IRAMY20UP60B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IRAMY20UP60B
Številka dela IRAMY20UP60B Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC PWR HYBRID 600V 20A SIP3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5190 pcs Podatkovni list IRAMY20UP60B.pdf
Napetost - izolacija 2000Vrms Napetost 600V
Tip IGBT Serija iMOTION™
Paket / primer 22-PowerSIP Module, 18 Leads, Formed Leads Druga imena SP001537082
natančen opis Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 20A 22-PowerSIP Module, 18 Leads, Formed Leads Tok 20A
Konfiguracija 3 Phase
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IRAMX30TP60A
IRAMX30TP60A
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: IC MOD PWR HYBRID 600V 30A MOTOR