IRFL1006PBF
pregled izdelka
Številka dela: IRFL1006PBF
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT223
Podatkovni listi: IRFL1006PBF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IRFL1006PBF
Številka dela IRFL1006PBF Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4097 pcs Podatkovni list IRFL1006PBF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja SOT-223
Serija HEXFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 220 mOhm @ 1.6A, 10V
Odmik moči (maks.) 1W (Ta) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA Druga imena *IRFL1006PBF
SP001571088
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 160pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 1.6A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount SOT-223 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1.6A (Ta)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IRFL1006TR
IRFL1006TR
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT223
Na zalogi: 5655 pcs
Prenesi: IRFL1006TR.pdf
RFQ
IRFL1006
IRFL1006