IRFL1006TR
pregled izdelka
Številka dela: IRFL1006TR
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT223
Podatkovni listi: IRFL1006TR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IRFL1006TR
Številka dela IRFL1006TR Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5655 pcs Podatkovni list IRFL1006TR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja SOT-223
Serija HEXFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 220 mOhm @ 1.6A, 10V
Odmik moči (maks.) 1W (Ta) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 160pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis N-Channel 60V 1.6A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount SOT-223
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1.6A (Ta)