IRU1010-18CPTR
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRU1010-18CPTR
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC REG LIN 1.8V 1A 2-UTHINPAK
Podatkovni listi: IRU1010-18CPTR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IRU1010-18CPTR
Številka dela IRU1010-18CPTR Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC REG LIN 1.8V 1A 2-UTHINPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5839 pcs Podatkovni list IRU1010-18CPTR.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja 2-Ultra Thin-Pak Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-Ultra Thin-Pak™ PSRR 70dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena IRU101018CP delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A 2-Ultra Thin-Pak Trenutni - izhod 1A
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela IRU1010-18CP
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IRU1010-25CP
IRU1010-25CP
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: IC REG LIN 2.5V 1A 2-UTHINPAK
Na zalogi: 5800 pcs
Prenesi: IRU1010-25CP.pdf
RFQ
Opis: IC REG LIN 1.8V 1A 2-UTHINPAK