IRU1010-18CS
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRU1010-18CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRU1010-18CS
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 1A 8SOIC
Podatkovni listi: IRU1010-18CS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IRU1010-18CS
Številka dela IRU1010-18CS Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1A 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3966 pcs Podatkovni list IRU1010-18CS.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 70dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *IRU1010-18CS delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A 8-SOIC Trenutni - izhod 1A