SPI10N10
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPI10N10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPI10N10
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 10.3A I2PAK
Podatkovni listi: SPI10N10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SPI10N10
Številka dela SPI10N10 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 100V 10.3A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5900 pcs Podatkovni list SPI10N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 21µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO262-3-1
Serija SIPMOS® Rds On (Max) @ Id, Vgs 170 mOhm @ 7.8A, 10V
Odmik moči (maks.) 50W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena SP000013846
SPI10N10X
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 426pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 19.4nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V