SPI10N10L
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPI10N10L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPI10N10L
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 10.3A I2PAK
Podatkovni listi: SPI10N10L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SPI10N10L
Številka dela SPI10N10L Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 100V 10.3A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5730 pcs Podatkovni list SPI10N10L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 21µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO262-3-1
Serija SIPMOS® Rds On (Max) @ Id, Vgs 154 mOhm @ 8.1A, 10V
Odmik moči (maks.) 50W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena SP000013850
SPI10N10LX
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 444pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 22nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V