TLS820D0ELV33XUMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
TLS820D0ELV33XUMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLS820D0ELV33XUMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 200MA 14SSOP
Podatkovni listi: TLS820D0ELV33XUMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLS820D0ELV33XUMA1
Številka dela TLS820D0ELV33XUMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC REG LINEAR 3.3V 200MA 14SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82200 pcs Podatkovni list TLS820D0ELV33XUMA1.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja PG-SSOP-14 Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-LSSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 63dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena SP001387344
TLS820D0ELV33XUMA1TR
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA PG-SSOP-14
Tok - Supply (Max) 80µA Trenutni - Quiescent (Iq) 5µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Delay, Enable, Reset, Watchdog