TLS850B0TBV33ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
TLS850B0TBV33ATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLS850B0TBV33ATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 1.1A TO263-5-1
Podatkovni listi: TLS850B0TBV33ATMA1.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLS850B0TBV33ATMA1
Številka dela TLS850B0TBV33ATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC REG LIN 3.3V 1.1A TO263-5-1 Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo 61358 pcs Podatkovni list TLS850B0TBV33ATMA1.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja PG-TO263-5-1 Serija Automotive, AEC-Q100
RoHS Status RoHS Compliant Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
PSRR 63dB (100Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena SP001594230
TLS850B0TBV33ATMA1-ND
TLS850B0TBV33ATMA1TR
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1.1A PG-TO263-5-1
Tok - Supply (Max) 33µA Trenutni - Quiescent (Iq) 25µA
Trenutni - izhod 1.1A Nadzorne funkcije Enable